„Gyermek- és családbarát kormány – hát ez körülbelül olyan, mint rendőrállami szigorításokat eladni szakmai intézkedésként”

„Gyermek- és családbarát kormány – hát ez körülbelül olyan, mint rendőrállami szigorításokat eladni szakmai intézkedésként”

Példátlan szégyen – hacsak nem volt az egész kamu -, hogy tíz évnyi nyomozás alatt nem derült fény a tettesekre – állítja Molnár László volt Tegyesz-vezető, aki kiállt hivatali utóda mellett. Szerinte gyaníthatták, hogy valamilyen magas rangú rendőrtiszt vagy vezető érintett lehet a Budapesti Javítóintézet letartóztatott vezetője körüli gyermekprostitúciós ügyben.