Orchidea és Bromélia Kiállítás a Mezőgazdasági Múzeumban
Már hagyomány, hogy évente kétszer, tavasszal és ősszel különlegesen sok vendéget vonz a Mezőgazdasági Múzeum, ahol színes orchideák és kecses broméliák várják a látogatókat. A magyar növénykedvelő közönség az orchideákkal először a 80-as években találkozhatott vágott virágként, átlátszó dobozkákban, később megjelent a virágpiacokon a teljes növény is hosszú leveleivel, még hosszabb virágszáraival.
1 százalék
Archívum
Hírek
Heti tv




























