A Truong Sa Múzeum építése a szigetcsoport felszabadításának 51. évfordulóján kezdődött.

Április 29-én reggel Cam Lam községben ( Khanh Hoa tartomány ) tartották a Truong Sa Múzeum alapkőletételi ünnepségét Nguyễn Khac Dinh, a Nemzetgyűlés alelnöke és Khanh Hoa tartomány vezetőinek részvételével.Az épület egy több mint 17 100 m²-es telken épült, keletről a tenger határolja, nyugatról pedig a Gac Ma mártírok emlékműve mellett. Bővebben »