Különleges uszállyal viszik a nyílt tenger felé Timmy-t, a Balti-tengeren rekedt bálnát
Megkezdődött az akció Timmy, a német balti-tengeri partoknál rekedt púpos bálna megmentésére, miután az állat hetek óta a sekély vizekben vesztegelt. A fiatal hímet egy magánkezdeményezés keretében próbálják kimenteni: az állatot egy vízzel teli uszályba terelték, amelynek segítségével az Északi-tenger felé szállítják.
1 százalék
Archívum
Hírek
Heti tv































