Múzeumok Éjszakája – 5. Múzeumi Piknik az Atomenergetikai Múzeumban

Múzeumok Éjszakája – 5. Múzeumi Piknik az Atomenergetikai Múzeumban

Egy varázslatos nyári este, ahol tudomány, játék és élmény találkozik – vár minden korosztályt az Atomenergetikai Múzeum 5. Múzeumi Piknikje június 20-án a Gesztenyés úti kiállítótérben! A Múzeumok Éjszakája alkalmából különleges programokkal, hangulatos szabadtéri élményekkel, gasztro-különlegességekkel és izgalmas felfedeznivalókkal készül a múzeum.