Múzeumok Éjszakája – 5. Múzeumi Piknik az Atomenergetikai Múzeumban
Egy varázslatos nyári este, ahol tudomány, játék és élmény találkozik – vár minden korosztályt az Atomenergetikai Múzeum 5. Múzeumi Piknikje június 20-án a Gesztenyés úti kiállítótérben! A Múzeumok Éjszakája alkalmából különleges programokkal, hangulatos szabadtéri élményekkel, gasztro-különlegességekkel és izgalmas felfedeznivalókkal készül a múzeum.
1 százalék
Archívum
Hírek
Heti tv































