A miniszterelnökkel megnyitottuk a Közlekedési Múzeum időszaki kiállítását, végre újból a múzeum jövőbeni otthonában, a kőbányai Északi Járműjavítóban. A leköszönt közlekedési miniszter ezt az intézményt is csak megosztásra, hergelésre és pénzszórásr
2026. június 20, szombat, 19:00
Posted in: Egyéb