Bejelentette a miniszter: végleg eldőlt, hol lesz a híres magyar múzeum

Bejelentette a miniszter: végleg eldőlt, hol lesz a híres magyar múzeum

Végleg lekerült a napirendről a Közlekedési Múzeum Debrecenbe költöztetése, az intézmény így a kőbányai Északi Járműjavító területén marad – jelentette be Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter szombaton, a Múzeumok Éjszakája eseménysorozat kapcsán tartott sajtótájékoztatón.