Magyar Péter a Közlekedési Múzeum megnyitóján: Biztos vagyok benne, hogy Vitézy Dávid a legnagyobb rajongó

Magyar Péter a Közlekedési Múzeum megnyitóján: Biztos vagyok benne, hogy Vitézy Dávid a legnagyobb rajongó

Magyar Péter a Közlekedési Múzeum megnyitóján: Biztos vagyok benne, hogy Vitézy Dávid a legnagyobb rajongó – Egy év szünet után megnyitotta ötödik időszaki kiállítását a Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum, ahol a miniszterelnök is jelen volt.