Magyar Péter is részt vesz a Közlekedési Múzeum új időszaki kiállításának megnyitóján

Magyar Péter is részt vesz a Közlekedési Múzeum új időszaki kiállításának megnyitóján

Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter mellett Magyar Péter miniszterelnök is részt vesz a Közlekedési Múzeum időszaki kiállításának megnyitóján az Északi Járműjavító épületében a Múzeumok Éjszakájához kapcsolódóan. A Kőbányai út 24. alatt található múzeumban 11 órakor kezdődik az esemény. A jelen írás nem minősül befektetési tanácsadásnak vagy befektetési ajánlásnak.