Milyen az „elég jó nyár”?

Milyen az „elég jó nyár”?

Ha közös időtöltésekben gondolkozunk, akkor bizony az azt jelenti, hogy a mi időnkre is szükség van. Ezzel pedig érdemes bőkezűen bánnunk.