Milyen az „elég jó nyár”?
Ha közös időtöltésekben gondolkozunk, akkor bizony az azt jelenti, hogy a mi időnkre is szükség van. Ezzel pedig érdemes bőkezűen bánnunk.
1 százalék
Archívum
Hírek
Heti tv
Milyen az „elég jó nyár”?
Ha közös időtöltésekben gondolkozunk, akkor bizony az azt jelenti, hogy a mi időnkre is szükség van. Ezzel pedig érdemes bőkezűen bánnunk.