Múzeumok Éjszakája: három nap is kevés volna, ha az összes programba csak belekóstolnánk

Múzeumok Éjszakája: három nap is kevés volna, ha az összes programba csak belekóstolnánk

Tárlatok, koncertek, tudományos kísérletek, vagy éppen a sokat szidott vasúti forgalomirányítás monitoraira is rá lehetett pillantani. A főműsort persze a Móra Ferenc Múzeum programjai jelentették, jelentik. A kánikula miatt ugyan lassan indult be a hangulat, de a kora estére már piknikhangulat volt a Móra-parkban.