Vitézy Dávid: „Abszurd tervekről kellett vitát folytatnunk!” – Mégse költözhet a Közlekedési Múzeum Debrecenbe?

Vitézy Dávid: „Abszurd tervekről kellett vitát folytatnunk!” – Mégse költözhet a Közlekedési Múzeum Debrecenbe?

Vitézy Dávid a Közlekedési Múzeum Debrecenbe tervezett költöztetésének tervéről is szót ejtett.