Vitézy Dávid lezárná a Közlekedési Múzeum debreceni költözésének abszurd tervét
Magyar Péterrel nyitották meg a Közlekedési Múzeum új kiállítását az Északi Járműjavítóban. A miniszterelnök szerint Vitézy vezetésével új lendületet kaphat a közlekedés.
1 százalék
Archívum
Hírek
Heti tv































