Vitézy Dávid lezárná a Közlekedési Múzeum debreceni költözésének abszurd tervét

Vitézy Dávid lezárná a Közlekedési Múzeum debreceni költözésének abszurd tervét

Magyar Péterrel nyitották meg a Közlekedési Múzeum új kiállítását az Északi Járműjavítóban. A miniszterelnök szerint Vitézy vezetésével új lendületet kaphat a közlekedés.