A gasztronómia köré szervezték az idei Múzeumok Éjszakáját

A gasztronómia köré szervezték az idei Múzeumok Éjszakáját

Az év legnagyobb múzeumi rendezvényén idén több mint 400 intézmény vett részt. Szentendrén a művésztelepről és az erdélyi puliszkakészítésről is tanulhattak az érdeklődők.