A gasztronómia köré szervezték az idei Múzeumok Éjszakáját
Az év legnagyobb múzeumi rendezvényén idén több mint 400 intézmény vett részt. Szentendrén a művésztelepről és az erdélyi puliszkakészítésről is tanulhattak az érdeklődők.
1 százalék
Archívum
Hírek
Heti tv































