Belestünk a MÁV szegedi forgalomirányító központjába, és megtudtuk, hogy a nagy testvér mindent lát
Sokakat vonzott a Múzeumok Éjszakáján a MÁV szegedi központi forgalomirányítás barlangja, és mi sem is jöttünk ki üres kézzel. Sok mindenre magyarázatot is kaptunk, például arra is, hogy miért dekkolhatnak a nyílt pályán, tűző napon vonatok. Nyilván ettől nem lesz kellemesebb a helyzet, ha éppen belefutunk, de legalább megtudtuk, hogy időnként miért szenvedünk az utazástól.
1 százalék
Archívum
Hírek
Heti tv




























