Öveket becsatolni! – Új időszaki kiállítással tért vissza a Közlekedési Múzeum az Északi Járműjavítóba
2026. június 20-án megnyílt a Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum új időszaki kiállítása, az Öveket becsatolni!, amely hosszú idő után ismét a múzeum leendő otthonában, a kőbányai Északi Járműjavítóban várja a látogatókat. A kiállítást Magyar Péter minisztere
1 százalék
Archívum
Hírek
Heti tv




























