Percekkel a nyitás után megtelt a díszterem, a fővárosból is érkeztek látogatók a Móra-múzeumba – fotók
A Múzeumok Éjszakája egyik legnagyobb szegedi sikere a Picasso-kiállítás lett. A Móra Ferenc Múzeumban már nyitás után percekkel megteltek a termek.
1 százalék
Archívum
Hírek
Heti tv




























