Percekkel a nyitás után megtelt a díszterem, a fővárosból is érkeztek látogatók a Móra-múzeumba – fotók

Percekkel a nyitás után megtelt a díszterem, a fővárosból is érkeztek látogatók a Móra-múzeumba – fotók

A Múzeumok Éjszakája egyik legnagyobb szegedi sikere a Picasso-kiállítás lett. A Móra Ferenc Múzeumban már nyitás után percekkel megteltek a termek.