Vitézy Dávid. . A Közlekedési Múzeum visszatért Kőbányára, és egy fontos üzenettel várja a látogatókat: a biztonságos közlekedés közös ügyünk. Lázár János száműzni akarta a múzeumot az Északi Járműjavítóból – mi viszont kinyitottuk újra.
2026. június 21, vasárnap, 00:30
Posted in: Egyéb