Vitézy Dávid. . A Közlekedési Múzeum visszatért Kőbányára, és egy fontos üzenettel várja a látogatókat: a biztonságos közlekedés közös ügyünk. Lázár János száműzni akarta a múzeumot az Északi Járműjavítóból – mi viszont kinyitottuk újra.

No Title

No Description