Vitézy Dávid elmondta, miért nincs elég működőképes, klimatizált InterCity-kocsi | szmo.hu
Vitézy Dávid elmondta, miért nincs elég működőképes, klimatizált InterCity-kocsi A közlekedési miniszter arról írt, hogy a Dunakeszi Járműjavítóban tucatszámra állnak a működésképtelen InterCity-kocsik. Szerinte a korábbi tulajdonosok által csődbe vitt üzem leállása már a magyar vasúti közszolgáltatást is veszélyezteti.
1 százalék
Archívum
Hírek
Heti tv




























