Múzeumi kerengő a szecesszió jegyében

Múzeumi kerengő a szecesszió jegyében

„A legkedvesebb művészeti stílusom, szeretem a könnyed merészségét.” – mondta csillogó tekintettel az egyik látogató a Múzeumi kerengő sorozat legújabb alkalmán. A magyar kezdeményezésre június 10-én – Lechner Ödön és Antoni Gaudi építészek halálának évfordulóján –