Múzeumi kerengő a szecesszió jegyében
„A legkedvesebb művészeti stílusom, szeretem a könnyed merészségét.” – mondta csillogó tekintettel az egyik látogató a Múzeumi kerengő sorozat legújabb alkalmán. A magyar kezdeményezésre június 10-én – Lechner Ödön és Antoni Gaudi építészek halálának évfordulóján –
1 százalék
Archívum
Hírek
Heti tv































