Újra nyitva a Közlekedési Múzeum és nem fog elköltözni Budapestről

Újra nyitva a Közlekedési Múzeum és nem fog elköltözni Budapestről

Újra kinyitott a Közlekedési Múzeum Kőbányán. Vitézy Dávid jó hírt is közölt: nem költöztetik a múzeumot Debrecenbe.”A miniszterelnökkel meg…