Újra nyitva a Közlekedési Múzeum és nem fog elköltözni Budapestről
Újra kinyitott a Közlekedési Múzeum Kőbányán. Vitézy Dávid jó hírt is közölt: nem költöztetik a múzeumot Debrecenbe.”A miniszterelnökkel meg…
1 százalék
Archívum
Hírek
Heti tv































