Vitézy Dávid. . Budapesten marad a Közlekedési Múzeum, az ideális helyen, rozsdaövezetben, jó közlekedési kapcsolatokkal, az Északi Járműjavítóban – erről döntött a kormány. A mai kormányzati tájékoztatón is beszéltem erről:

No Title

No Description