Nem Debrecen mellett tette le a voksát a kormány

Nem Debrecen mellett tette le a voksát a kormány

Vitézy Dávid szerint a debreceni tervek csak arról szóltak, hogy összeugrasszák a vidéki és fővárosi embereket.