Több mint 100 ezren látták az Attila-kiállítást a Nemzeti Múzeumban
A Múzeumok Éjszakáján lett meg az Attila-kiállítás 100 ezredik látogatója, a tárlatot még két hétig lehet megtekinteni, a júniusi Hónap kincse pedig július 5-ig várja az érdeklődőket.
1 százalék
Archívum
Hírek
Heti tv

































