2026. június 20, szombat, 04:10
Kemény György kiállítása a 37 Galériában Igazabban, mint a művész, senki sem szólhat egy kiállításról. A tárlatot Sipőcz Krisztina művészettörténész nyitotta meg, akit több évtizedes barátság fűz Kemény Györgyhöz. A Műcsarnok majd a Ludwig Múzeum munkatársaként több kiállítás plakát- és katalógusában dolgoztak együtt. Bővebben »