2026. április 30, csütörtök, 18:10
A cikkhez képgaléria tartozik.A tartományi kormány folyamatosan fejleszti a vadászturizmust és az idegenforgalom egyéb formáit is. Erről Maja Gojković tartományi kormányelnök és dr. Juhász Bálint, a tartományi képviselőház elnöke beszéltek ma Újvidéken, a Vajdasági Vadászszövetség nemrégiben kialakított, belvárosi múzeumában. Bővebben »