2026. április 29, szerda, 17:50
A gyimesbükki Fejér Sándor joggal nevezhette magát a sors kegyeltjének, hiszen a csodával határos módon maradt életben a Bilibók-tetőn, s került messzi földre. Idegenből hazaküldött levelei a szülőföldszeretet szépirodalmi igényű megnyilvánulásai. „Mi, akik elmentünk, úgy érezzük: valamit örökre ott hagytunk a szülőföld porában. Bővebben »